Warehouse for rent

Bydgoszcz
Add to favorites Added to favorites

Information

Price
15 242,50 €
Offer number
1332
Transaction type
Rent
Total area
4 550 m2
Price per m2
3,35 € / m2
Warehouse space
4 550 m2
Height
10
Available from
2023-01-01

Description

Prezentowana powierzchnia magazynowa zlokalizowana w Bydgoszczy, charakteryzuje się świetną komunikacją drogową, łatwym dostępem dla pracowników oraz rozwiniętą infrastrukturą drogową, jak i techniczną. Park magazynowy oferuje powierzchnie od 1650 m2 aż do 12 000m2, a uzupełnienie stanowią sąsiednie budynki biurowe z pomieszczeniami o powierzchni od 20m2. Kompleks z całodobową ochroną, parking z placem manewrowym dla samochodów ciężarowych.
Wysokośc magazynu 10m.

Powierzchnia dostępna w module 4450 m2 w cenie około 3,35 EUR/m2 czynszu efektywnego. Cena nie zawiera opłat eksploatacyjnych i ogrzewania ani czynszu za powierzchnię biurową.

Prezentowany moduł posiada dostęp w postaci 6 doków hydraulicznych.

Biura dostępne w sąsiednim budynku w powierzchniach od 20 m2 zależnie od zapotrzebowania klienta.

Magazyn dostępny od zaraz.

Ogłoszenie jest aktualne na dzień 21.02.2024r. Po tym czasie magazyn może zostać wynajęty, dlatego prosimy o kontakt, abyśmy mogli to dla Państwa zweryfikować.
Kluczowe jest, aby dana powierzchnia spełniała Państwa oczekiwania, dlatego też zachęcam do osobistego obejrzenia magazynu.Zespół Rock Estate pracuje na terenie całego kraju. Znamy każdy metr kwadratowy powierzchni magazynowych dostępnych od zaraz, jak i magazyny z najemcami, którym kończą się umowy.

Aby zaoszczędzić Państwa czas, jesteśmy w stanie przygotować zestawienie wszystkich dostępnych powierzchni magazynowych, które mogą być dla Państwa interesujące.

Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami magazynów, którzy przedstawiają nam swoje plany na obecne i przyszłe obiekty. Znamy lokalizacje działek przygotowywanych pod nowe parki logistyczne, jak i mniejsze projekty.

Jako Rock Estate doradzamy również przy zakupie gruntów pod budowę magazynów, więc doskonale wiemy, gdzie nasi klienci będą budowali magazyny, zanim oficjalnie będą szukali najemców.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

For English please contact us via phone or form.

See on map

Contact an agent